Promocja

Wybielanie zębów lampą Beyond (laserem, zimnym światłem) lub techniką nakładkową w cenie 600zł

NFZ
Dentysta Kraków

Stomatologia Estetyczna Stangel Sp. P.

Płać kartą
Klimatyzacja
Parking
A A A
  • gabinet

Nasz gabinet:

Do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy trzy nowocześnie wyposażone pojedyncze gabinety stomatologiczne i ortodontyczne w Krakowie w samym centrum Krakowa. Doskonała lokalizacja i dogodne godziny pracy sprawiają, że zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny umożliwia nam świadczenie wysoce specjalistycznych usług na najwyższym poziomie. Materiały, które stosujemy w procesie leczenia spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Ponadto oferujemy usługi naszej pracowni rentgenowskiej, w której wykonujemy zdjęcia w technice klasycznej oraz cyfrowej - zarówno punktowe, jak i pantomograficzne, cefalometryczne czy stawów skroniowo-żuchwowych.

Zespół starannie dobranej, wykwalifikowanej kadry zapewni Państwu wszechstronną opiekę stomatologiczną w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Nasz personel, oprócz wykonywania typowych zabiegów stomatologicznych służy również radą w zakresie prawidłowej higieny jamy ustnej i profilaktyki chorób zębów i dziąseł.

eRejestracja

Gamadent - zdrowy uśmiech to nasza pasja.


 

Proszę wybrać gabinet


Gabinet Stomatologiczny Stanmed

Leczenie prywatne oraz NFZ
ul. Chmieleniec 19/U1
30-348 Kraków
12 656 34 33
79 656 34 33

Gabinet Stomatologiczny Stanmed 2

Leczenie prywatne oraz NFZ
Sobieskiego 13d/3
32-400 Myślenice
531 11 51 51
12 274 43 02