Promocja

Wybielanie zębów lampą Beyond (laserem, zimnym światłem) lub techniką nakładkową w cenie 600zł

NFZ
Dentysta Kraków

Stomatologia Estetyczna Stangel Sp. P.

Płać kartą
Klimatyzacja
Parking
A A A

Ile trwa efekt wybielania zębów?

Uśmiech, podczas którego pokazują się śnieżnobiałe zęby, to marzenie wielu osób. Tymczasem typowym problemem są zęby w żółtawym odcieniu. Na szczęście współczesna stomatologia potrafi nie tylko wyleczyć próchnicę czy usunąć kamień nazębny, ale również wybielić zęby. Jak długo utrzymuje się efekt wybielania?

Wybielanie pozwala na zmianę koloru zębów od dwóch do siedmiu odcieni. Uzyskany odcień uzależniony jest od wyjściowej barwy uzębienia, a także tego, czy osoba poddająca się zabiegowi pali papierosy oraz pije dużo napojów powodujących przebarwianie szkliwa. To, jak szybko zęby odzyskają dawną barwę, jest uzależnione również od stopnia dbałości o nie. Zaniedbania higieniczne i zapominanie o regularnym szczotkowaniu zębów sprawi, że stracą one swój perfekcyjny kolor uzyskany w gabinecie stomatologicznym.

Zaraz po zabiegu efekt jest naprawdę spektakularny. Utrzymuje się przez około sześć tygodni. Po tym czasie zęby nieco zmieniają kolor, ale barwa się stabilizuje. Uzyskany wówczas kolor zębów będzie utrzymywał się przez dłuższy czas.

Zabieg wybielania jest całkowicie bezpieczny i warto zdecydować się na niego przynajmniej raz w roku.

 

Proszę wybrać gabinet


Gabinet Stomatologiczny Stanmed

Leczenie prywatne oraz NFZ
ul. Chmieleniec 19/U1
30-348 Kraków
12 656 34 33
79 656 34 33

Gabinet Stomatologiczny Stanmed 2

Leczenie prywatne oraz NFZ
Sobieskiego 13d/3
32-400 Myślenice
531 11 51 51
12 274 43 02