Promocja

Wybielanie zębów lampą Beyond (laserem, zimnym światłem) lub techniką nakładkową w cenie 600zł

NFZ
Dentysta Kraków

Stomatologia Estetyczna Stangel Sp. P.

Płać kartą
Klimatyzacja
Parking
A A A

Kiedy stosować licówki?

Stomatolodzy zalecają regularne dbanie o higienę jamy ustnej. W przeciwnym razie mogą wystąpić m.in. choroby dziąseł. Dodatkowymi czynnikami, które sprzyjają ich pojawieniu się, jest cukrzyca czy podatność genetyczna. Zapalenia dziąseł mają pewne specyficzne objawy.

Z pomocą licówek można skutecznie zmienić nie tylko kolor, ale również kształt zębów. Dobrze przygotowany do swojej pracy stomatolog bez trudu odbuduje fragmenty zębów, sprawi, że zmianie ulegnie ich długość. Jakie jest zastosowanie licówek? W jakich przypadkach okazują się być najlepszym rozwiązaniem?

Licówki zakłada się wówczas, gdy wygląd zębów jest niezadowalający. Coraz częściej okazują się być sposobem na idealnie równe zęby bez konieczności stosowania aparatu ortodontycznego. Obecnie na to rozwiązanie najczęściej decydują się kobiety w wieku między 25. a 45. lat, które są aktywne zawodowo. Licówki jako sposób na korektę wad zgryzu mogą być stosowane tylko w wyjątkowych przypadkach. Zalicza się do nich między innymi niwelację diastemy. Ponadto idealnie sprawdzają się również wtedy, kiedy chcemy skorygować wygląd zębów obróconych.

Jeżeli zęby pokryte są przebarwieniami, których usunięcie byłoby bardzo kosztowne, można również zdecydować się na założenie licówek. Są one rozwiązaniem zapewniającym doskonałe efekty.

 

Proszę wybrać gabinet


Gabinet Stomatologiczny Stanmed

Leczenie prywatne oraz NFZ
ul. Chmieleniec 19/U1
30-348 Kraków
12 656 34 33
79 656 34 33

Gabinet Stomatologiczny Stanmed 2

Leczenie prywatne oraz NFZ
Sobieskiego 13d/3
32-400 Myślenice
531 11 51 51
12 274 43 02