Promocja

Wybielanie zębów lampą Beyond (laserem, zimnym światłem) lub techniką nakładkową w cenie 600zł

NFZ
Dentysta Kraków

Stomatologia Estetyczna Stangel Sp. P.

Płać kartą
Klimatyzacja
Parking
A A A

Piaskowanie zębów - kiedy się zdecydować?

Każdy z nas chciałby być posiadaczem pięknego uśmiechu. Zdrowe, zadbane i śnieżnobiałe zęby to bez wątpienia klucz do tego, aby uśmiechać się bez oporów. Wśród zabiegów stomatologicznych, które okazują się być pomocne znajduje się piaskowanie zębów? Kiedy warto się mu poddać? Jaki efekt można osiągnąć?

Piaskowanie zębów to jeden z zabiegów stomatologii estetycznej. Skutecznie usuwa rozmaite przebarwienia, przywracając zębom piękny kolor.

Wykonanie zabiegu piaskowania zaleca się po usuwaniu kamienia nazębnego. Malutkie ziarenka piasku jeszcze dokładniej usuwają twardą warstwę płytki nazębnej, która pozostała po skallingu.

Picie wina, herbaty, kawy, spożywanie wielu różnych produktów spożywczych – wszystko to sprawia, że na zębach pojawia się brzydki osad. Jego usunięcie szczoteczką jest niemożliwe. Piaskowanie pozwala usunąć brzydkie przebarwienia, które nie tylko szpecą uśmiech, ale stanowią duże zagrożenie dla zdrowia zębów.

Piaskowanie jest zabiegiem bezbolesnym. Nawet wrażliwsi pacjenci nie powinni narzekać na jakiekolwiek dolegliwości w trakcie usuwania rozmaitych osadów z zębów. Dla poprawienia komfortu pacjenta do piasku dodawane są specjalne aromaty. Po zabiegu zęby mają piękny kolor.

 

Proszę wybrać gabinet


Gabinet Stomatologiczny Stanmed

Leczenie prywatne oraz NFZ
ul. Chmieleniec 19/U1
30-348 Kraków
12 656 34 33
79 656 34 33

Gabinet Stomatologiczny Stanmed 2

Leczenie prywatne oraz NFZ
Sobieskiego 13d/3
32-400 Myślenice
531 11 51 51
12 274 43 02