Gamadent

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: od 8.00 do 20.00
soboty: od 8.00 do 14.00

al. Krasińskiego 30/3

30-101 Kraków

ul. Chmieleniec 19/U1

30-348 Kraków

Sobieskiego 13D/3

32-400 Myślenice

Profesjonalny zespół

Nasza kadra zapewni Państwu wszechstronną opiekę stomatologiczną w przyjaznej i komfortowej atmosferze

Usługi dostępne w naszych gabinetach

Stomatologia zachowawcza

Dział stomatologii zajmujący się profilaktyką i leczeniem próchnicy

Ortodoncja

Dział stomatologii zajmujący się leczeniem wad zgryzu

Protetyka stomatologiczna

Dział stomatologii zajmujący się profilaktyką i leczeniem próchnicy

Radiologia stomatologiczna

Badania radiologiczne pozwalają na uzyskanie informacji o stanie uzębienia niedostępnych innymi metodami

Wybielanie zębów

Profesjonalne wybielanie zębów lampą Beyond laserowo lub techniką nakładkową

Profilaktyka stomatologiczna

Dział stomatologii zajmujący się odtwarzaniem i uzupełnianiem braków zębowych poprzez stosowanie m. in. mostów, koron czy licówek

Pedodoncja (stomatologia dziecięca)

Dział stomatologii zajmujący się profilaktyką i leczeniem chorób uzębienia u dzieci.

Chirurgia stomatologiczna z implantologią

Dział stomatologii zajmujący się operacyjnym leczeniem nieprawidłowości jamy ustnej oraz implantoprotetyką.

Periodontologia

Dział stomatologii zajmujący się profilaktyką i leczeniem chorób dziąseł i przyzębia.

Stomatologia estetyczna

Dział stomatologii zajmujący się korygowaniem kształtu i koloru zębów.

Profesjonalna ortodoncja w Krakowie

Zapraszamy Państwa do naszej krakowskiej placówki - nasza Klinika zlokalizowana jest w samym centrum miasta, przy Al. Krasińskiego 30, tuż obok Kina Kijów. Jej położenie jest bardzo korzystne - pobliskie przystanki tramwajowe i autobusowe ułatwiają dotarcie do Gamadent komunikacją miejską, a darmowy, strzeżony parking jest udogodnieniem dla naszych zmotoryzowanych Pacjentów. Nowoczesna poradnia stomatologii estetycznej, w której oferujemy nasze usługi wyposażona jest w zaawansowany technologicznie sprzęt, a zatrudnieni przez nas ortodonci i dentyści to specjaliści nieustannie dbający o komfort swoich Pacjentów. Dbają oni również o regularne podnoszenie swoich umiejętności. Z nami mogą być Państwo pewni, że jesteście w dobrych rękach, a wasze uśmiechy, z dnia na dzień, będą stawać się piękniejsze i zdrowsze. Zadbają o to nasi krakowscy ortodonci.

Gabinet ortodontyczny

W naszej placówce dbamy o zęby dzieci, dorosłych i młodzieży, stosując nowoczesne aparaty stałe i ruchome. Wybieramy metody leczenia najbardziej odpowiednie dla Pacjenta – indywidualne podejście to dla nas podstawa. Jeśli zauważyli Państwo problemy ze zgryzem lub chcą zatroszczyć się o estetykę swojego uśmiechu, z pomocą przyjdzie nasz ortodonta. Kraków to duże miasto, w którym sporo jest gabinetów ortodontycznych, jednak mogą być Państwo pewni, że zaoferujemy Wam wysoką jakość usług, zabiegów i wizyt, a efekt zaspokoi Państwa oczekiwania.

Zapraszamy na konsultacje – al. Krasińskiego 30, Kraków – ortodonta nasz udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości dotyczące leczenia i korekty wad zgryzu.

Aparaty ortodontyczne

Niekiedy jedyną metodą leczenia i zadbania o estetykę uzębienia jest aparat ortodontyczny. Krakowska Klinika Gamadent to jednak nie tylko usługi ortodonty, ale również nowoczesna stomatologia – profesjonalne wybielanie zębów, protetyka dentystyczna, stomatologia zachowawcza, implanty i wiele innych. Co więcej, każdy z zabiegów oferujemy w atrakcyjnej cenie. Aparat ortodontyczny założony w krakowskim Gamadent pomoże Państwu uśmiechać się jak najczęściej, a inne zabiegi sprawią, że zęby będą białe i zdrowe.

Najlepszy ortodonta w Krakowie – zapraszamy!

W Gamadent profesjonalna ortodoncja w Krakowie – serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową. Znaleźć na niej można wszystkie proponowane przez nas usługi stomatologiczne oraz ortodontyczne, a także cennik wykonania poszczególnych zabiegów oraz aparatów. Klinika Gamadent w Krakowie to ortodoncja i stomatologia, której można zaufać. Naszym największym sukcesem jest piękny i zdrowy uśmiech zadowolonych Pacjentów – do tego właśnie dążymy. Zapraszamy!