Gamadent

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: od 10.00 do 18.00
soboty: od 8.00 do 14.00

al. Krasińskiego 30/3

30-101 Kraków

ul. Chmieleniec 19/U1

30-348 Kraków

Sobieskiego 13D/3

32-400 Myślenice

Profesjonalny zespół

Nasza kadra zapewni Państwu wszechstronną opiekę stomatologiczną w przyjaznej i komfortowej atmosferze

Usługi dostępne w naszych gabinetach

Stomatologia zachowawcza

Dział stomatologii zajmujący się profilaktyką i leczeniem próchnicy

Ortodoncja

Dział stomatologii zajmujący się leczeniem wad zgryzu

Protetyka stomatologiczna

Dział stomatologii zajmujący się profilaktyką i leczeniem próchnicy

Radiologia stomatologiczna

Badania radiologiczne pozwalają na uzyskanie informacji o stanie uzębienia niedostępnych innymi metodami

Wybielanie zębów

Profesjonalne wybielanie zębów lampą Beyond laserowo lub techniką nakładkową

Profilaktyka stomatologiczna

Dział stomatologii zajmujący się odtwarzaniem i uzupełnianiem braków zębowych poprzez stosowanie m. in. mostów, koron czy licówek

Pedodoncja (stomatologia dziecięca)

Dział stomatologii zajmujący się profilaktyką i leczeniem chorób uzębienia u dzieci.

Chirurgia stomatologiczna z implantologią

Dział stomatologii zajmujący się operacyjnym leczeniem nieprawidłowości jamy ustnej oraz implantoprotetyką.

Periodontologia

Dział stomatologii zajmujący się profilaktyką i leczeniem chorób dziąseł i przyzębia.

Stomatologia estetyczna

Dział stomatologii zajmujący się korygowaniem kształtu i koloru zębów.

Gamadent - profesjonalna ortodoncja w Krakowie

Nasza Klinika zlokalizowana jest w samym centrum miasta, przy Al. Krasińskiego 30, tuż obok Kina Kijów, a także w rozwijającej się dzielnicy Ruczaj (ul. Chmieleniec) oraz w nieodległych Myślenicach. Nowoczesna poradnia stomatologii estetycznej, w której oferujemy nasze usługi, wyposażona jest w zaawansowany technologicznie sprzęt, a zatrudnieni przez nas ortodonci i dentyści to specjaliści, którzy nieustannie troszczą się  komfort swoich Pacjentów. Dbają oni również o regularne podnoszenie swoich umiejętności. Z nami mogą być Państwo pewni, że jesteście w dobrych rękach, a wasze uśmiechy, z dnia na dzień, będą stawać się piękniejsze i zdrowsze.

Co możemy zaoferować Państwu w naszych gabinetach ortodontycznych?

W Gamadent dbamy o zęby dzieci, dorosłych i młodzieży, stosując nowoczesne aparaty stałe i ruchome, skutecznie korygujące wszelkie dysfunkcje zgryzu. Wybieramy metody leczenia najbardziej odpowiednie dla Pacjenta – indywidualne podejście to dla nas podstawa, gwarantująca sukces leczenia. Jeśli zauważyli Państwo problemy ze zgryzem lub chcą zatroszczyć się o estetykę swojego uśmiechu, z pomocą przyjdzie nasz ortodonta. Oferujemy zarówno najwyższą jakość aparatów, jak i ponadprzeciętne standardy leczenia, w tym przyjazną atmosferę i dobre rady specjalistów.

Aparaty ortodontyczne w korzystnych cenach

Nowoczesne aparaty na zęby skutecznie radzą sobie z korektą wad zgryzu, niezależnie od ich rodzaju i stopnia zaawansowania. Kluczem do sukcesu w drodze po estetyczny uśmiech jest odpowiedni dobór aparatu na zęby (stałego lub ruchomego) połączony z profesjonalnymi wskazówkami dotyczącymi jego noszenia oraz pielęgnacji. Naszym pacjentom proponujemy także aparat samoligaturujący. Do najważniejszych korzyści płynących z jego zastosowania należą przede wszystkim większy komfort noszenia, krótszy okres leczenia oraz łatwość w utrzymaniu higieny. Wiemy, że decyzja o aparacie ortodontycznym u wielu pacjentów uzależniona jest od możliwości finansowych, dlatego w miarę możliwości minimalizujemy koszty leczenia, oferując konkurencyjne ceny oraz usługi w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Najlepszy ortodonta w Krakowie – zapraszamy!

Naszym największym sukcesem jest piękny i zdrowy uśmiech zadowolonych Pacjentów – do tego właśnie dążymy w naszych gabinetach, oferując aparaty ortodontyczne spełniające najwyższe standardy, indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb. Zapraszamy na konsultacje – al. Krasińskiego 30, Kraków – nasz ortodonta udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości dotyczące leczenia i korekty wad zgryzu.