Implanty stomatologiczne dla każdego

Mimo stale rozwijających się metod leczenia stomatologicznego niekiedy dochodzi do sytuacji, w której tracimy ząb w wyniku ekstrakcji lub silnego urazu mechanicznego. Nie oznacza to wcale, że jesteśmy skazani na trwałe braki w uzębieniu. W Gamadent wszystkim, którzy chcieliby odtworzyć brakujący ząb (jeden lub kilka) oferujemy implanty stomatologiczne w rozsądnych cenach, starannie dopasowywane do struktury uzębienia każdego pacjenta.

Profesjonalne odtworzenie zębów przy pomocy implantów

Implanty stomatologiczne stosuje się wszędzie tam, gdzie utracono naturalny korzeń zębowy. Im wcześniej zdecydujemy się na odbudowę, tym lepiej, dlatego decyzję o wszczepieniu implantu najlepiej jest podjąć od razu po utracie zęba. Tytanowa budowa implantu wpływa na jego wytrzymałość, dlatego decydując się na zabieg, otrzymujemy gwarancję jego trwałości i stabilności. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o liczbę implantów, jakie możemy wszczepić w jamie ustnej pacjenta. Z powodzeniem odtwarzamy pojedyncze braku w uzębieniu, jak też całe ich szeregi. Równie skuteczni jesteśmy także w rekonstrukcji całkowitego bezzębia. Zabieg odbywa się w znieczuleniu, dlatego nie trzeba obawiać się o dolegliwości bólowe w czasie jego trwania.

Implanty stanowią doskonałą bazę do dalszej odbudowy protetycznej. Można zamontować na nich korony, mosty lub protezy i w ten sposób dokonać całkowitej metamorfozy nawet najbardziej zaniedbanego uśmiechu.

Uzupełnij braki w uzębieniu w Gamadent!

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz gabinet jako miejsce wszczepienia implantu zębowego? Nasze usługi są kompleksowe. Zajmujemy się implantoprotetyką, co oznacza, że w u nas mogą Państwo nie tylko poddać się zabiegowi wszczepienia implantu, ale także skorzystać z usług polegających na odbudowie zęba tak, by był jak najbardziej kompatybilny kolorystycznie z naturalnym uzębieniem. W ten sposób całe leczenie przebiega szybciej, bez konieczności szukania terminów w innych gabinetach.

Naszych specjalistów cechują wieloletnie doświadczenie i stale rozwijana wiedza z dziedziny implantologii, a także empatia i troska o samopoczucie pacjenta podczas zabiegu. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym podnosimy Państwa komfort i redukujemy odczuwanie bólu oraz ryzyko wystąpienia powikłań.

W trosce o przejrzystość zasad współpracy proponujemy Państwu następujące opcje implantów stomatologicznych:

Implanty zębowe BIOMET 3i - USA

  • umieszczenie wszczepu - 3000 zł
  • odbudowa protetyczna z koroną porcelanową - 2000 zł
  • konsultacja z implantologiem + diagnostyka przedimplantacyjna z tomografią komputerową i/lub RTG + wszczep + odbudowa protetyczna - 5000 zł

Implanty zębowe SGS Swiss

  • umieszczenie wszczepu - 2500 zł
  • odbudowa protetyczna z koroną porcelanową - 1500 zł
  • konsultacja ze specjalistą + diagnostyka przedimplantacyjna (w tym tomografia komputerowa i/lub rentgen) + wszczep + odbudowa protetyczna - 4000 zł

Wyżej zamieszczony cennik, choć wstępny i ostatecznie uzależniony od indywidualnego przypadku, pozwala naszym pacjentom na zorientowanie się w sumarycznych kosztach leczenia. Wiemy, że cena implantu może być problematyczna i dla wielu stanowić barierę skutecznie utrudniającą podjęcie decyzji o zabiegu. Dlatego w Gamadent oferujemy możliwość spłaty w ratach. O szczegóły można zapytać, kontaktując się z jednym z naszych gabinetów w Krakowie lub Myślenicach. Zapraszamy!