Szczegółowe informacje

wybielanie-zebowCodzienne picie herbaty, kawy, palenie papierosów, a także zażywanie niektórych antybiotyków nie wpływa pozytywnie na koloryt naszych zębów. Ponadto, niewystarczająco dokładne umycie zębów po posiłku powoduje odkładanie się płytki nazębnej, a w efekcie powstanie kamienia. Tym samym uśmiech z niegdyś białego zamienia się w żółty, z nieestetycznymi ciemniejszymi brzegami przy dziąsłach. W takim momencie z pomocą może przyjść jedynie wybielanie zębów. W Krakowie, w naszym gabinecie Gamadent oferujemy dwa warianty tego zabiegu, domową metodą nakładkowąi za pomocą lampy Beyond. Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnej metody należy rozważyć zalety i wady każdej z nich, a czasem niektóre wręcz wykluczyć.

Kraków wybielanie zębów – cena

Najtańszą ale też najbardziej czasochłonną metodą jest metoda nakładkowa, którą pacjent wykonuje samodzielnie w domu. W pierwszej kolejności wykonuje się wyciski zębów, na podstawie których tworzy się w laboratorium indywidualne nakładki z cienkiego tworzywa. Następnie wraz z nimi otrzymujemy specjalistyczny preparat wybielający o stężeniu zależnym od wrażliwości zębów. Nakładki zakłada się najczęściej na noc lecz można też nosić je kilka godzin w ciągu dnia. Kuracja tego typu trwa średnio 5 do 10 nocy choć pierwsze efekty widać już po dwóch aplikacjach. Jest ona nie mniej efektywna od pozostałych.

Wybielanie zębów lampą Beyond – Kraków

Zabieg wybielania zębów lampą Beyond to cena 600 zł w krakowskim gabinecie Gamadent. Krótki czas trwania (zaledwie 45 minut naświetlania) oraz wysoka skuteczność powoduje ogromne zainteresowanie tą metodą na całym świecie. Skierowana jest ona w szczególności do osób, których przebarwienia wynikają z picia kawy i herbaty, palenia papierosów, zażywania leków czy fluorozy. Polega ona na odpowiednim wykorzystaniu zimnego światła i niskiej temperatury, dzięki czemu unikamy podrażnienia nerwów. Zabieg wykonuje się jednorazowo i jest on mało inwazyjny. Co więcej zimne światło sprawia, że ryzyko związane z ewentualnym wystąpieniem bólu lub nadwrażliwości zębów zarówno podczas trwania jak i po zabiegu są zminimalizowane. Uznaje się go za obecnie najbardziej skuteczny i najbezpieczniejszy sposób na przywrócenie zębom bieli. Efekt utrzymuje się osobniczo-zmiennie i jest uzależniony od odpowiedniej pielęgnacji i stosowania właściwych preparatów.

W gabinecie Gamadent w Krakowie wybielanie zębów w przystępnej cenie i z wieloletnim doświadczeniem jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Zapoznaj się z nasza ofertą i umów na wizytę już dziś.