Stomatologia estetyczna

stomatoogia-estetycznaStomatologia estetyczna oferowana w naszym gabinecie to jedna z najnowszych dziedzin stomatologii, koncentrująca się nie tylko na leczeniu zębów, ale także na walorach wizualnych uśmiechu.  To specjalistyczny dział łączący w sobie różne metody leczenia i obejmujący grupę zabiegów dentystycznych, których celem jest ulepszenie wyglądu zębów, co – jak dowodzą rozmaite badania naukowców – korzystnie wpływa na poczucie własnej wartości, a co za tym idzie, całościowo poprawia komfort życia. Stomatologia estetyczna umożliwia skorygowanie ustawienia, rekonstrukcję, wybielenie i piaskowanie zębów, a także wymianę nieestetycznych wypełnień lub uzupełnienie braków uzębienia za pomocą implantów. Choć wiele krakowskich gabinetów oferuje usługi w dziedzinie stomatologii estetycznej, to właśnie Gamadent jest gwarancją sukcesu, potwierdzaną zadowoleniem naszych Pacjentów od wielu lat.

Zabiegi stomatologii estetycznej w naszym gabinecie

Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, dokładnie zapoznając się z jego potrzebami oraz stanem zębów i dziąseł, by w następnej kolejności zaproponować zabiegi, które przyniosą dla niego jak najlepsze efekty. Za każdym razem przyświeca nam cel w postaci zrealizowania oczekiwań pacjenta i przeprowadzenia metamorfozy uśmiechu, która pomoże mu uporać się z kompleksami, szczerze się śmiać i bez skrępowania rozmawiać przebywać wśród ludzi.

Zanim przystąpimy do któregoś z zabiegów stomatologii estetycznej, podejmujemy wszelkie działania związane z leczeniem ewentualnych ubytków, a także wykonujemy szereg zabiegów higienizacyjnych. Często już po usunięciu kamienia i piaskowaniu zębów stają się one bielsze, bo pozbawione osadów i przebarwień. Naszym pacjentom proponujemy zabiegi wpływające na barwę uzębienia, w tym specjalną metodę wybielania w domu za pomocą zestawu wydanego przez stomatologa. Leczymy również wady zgryzu, proponując nowoczesne, skuteczne rozwiązania ortodontyczne. W Gamadent można także uzupełnić wszelkie braki w uzębieniu, niezależnie od tego, czy w grę wchodzi suplementacja jednego zęba czy też odtworzenie ich większej liczby. Możemy również zmienić ustawienie, kształt lub kolor zęba przy pomocy zaawansowanych procedur z dziedziny protetyki. Łączymy różne metody, by przywrócić Państwu naturalny, szczery uśmiech. Udzielamy specjalistycznych porad dotyczących pielęgnacji zębów w celu jak najdłuższego utrzymania efektów.

W osobnej zakładce na naszej stronie internetowej znajdą Państwo cennik poszczególnych usług z dziedziny stomatologii estetycznej oferowanych w Gamadent. Pozwoli on wstępnie zorientować się w kosztach leczenia, choć ostateczna suma uzależniona jest zawsze od indywidualnych warunków i oczekiwać pacjenta i szczegółowo z nim omawiana już na etapie konsultacji.

Zapraszamy do naszych gabinetów w Krakowie i Myślenicach. Zbadamy Wasze potrzeby i odpowiemy na nie przy pomocy nowoczesnych metod stomatologii estetycznej.