W naszym gabinecie mogą Państwo również skorzystać z usług bezpłatnej opieki stomatologicznej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Nasza Klinika udziela świadczeń z zakresu stomatologii ogólnej dla dorosłych oraz stomatologii ogólnej dla dzieci i młodzieży do momentu ukończenia osiemnastego roku życia. Chcąc skorzystać z konsultacji z dentystą w wyżej wymienionym zakresie pacjent ma możliwość wyboru dowolnego lekarza stomatologa lub placówki, udzielających na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia świadczeń na terenie całego kraju. Nie jest wymagane skierowanie do stomatologa.

NFZ dentysta Kraków

Pacjentom przysługują m. in. usługi takie jak badanie lekarskie kontrolne, stomatologiczne, leczenie próchnicy, usunięcie złogów nazębnych, leczenie zmian na błonie śluzowej jamy ustnej, świadczenia z zakresu leczenia endodontycznego (kanałowego), usunięcie zęba oraz wybrane zabiegi chirurgiczne, ewentualne zdjęcia rentgenowskie wewnątrzustne czy w razie potrzeby znieczulenie. Pomieszczenia naszego gabinetu są przestronne, komfortowe, a przede wszystkim odpowiednio wyposażone w nowoczesny sprzęt. Ponadto pacjentowi zgłaszającego ból udzielamy świadczeń w tym samym dniu. Jeśli szukacie w Krakowie stomatologa w ramach NFZ nasz gabinet jest trafnym wyborem. Zapraszamy.

Gabinet Stomatologiczny Stanmed

Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godzinach od 14.00 do 20.00 w piątki od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 7.00 do 13.00

Rejestracja na wizytę jest możliwa telefonicznie, osobiście lub przez osoby trzecie a także za pomocą E – Rejestracji.

tel. 12 656 34 33, tel. kom. 79 656 34 33

ul. Chmieleniec 19/U1 30-348 Kraków

Pacjenci, którzy oczekują na świadczenie mają prawo i możliwość zapisania się do „kolejki oczekujących na udzielenie świadczenia” dostępnej w naszej placówce, po uprzednim poinformowaniu personelu.