W Myślenicach stale rośnie liczba prywatnych gabinetów stomatologicznych, proponujących nowoczesne rozwiązania wpływające na zdrowie i estetykę uśmiechu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, w Gamadent oferujemy także usługę bezpłatnej opieki stomatologicznej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Nasza Klinika udziela świadczeń z zakresu stomatologii ogólnej dla dorosłych oraz stomatologii ogólnej dla dzieci i młodzieży do momentu ukończenia osiemnastego roku życia. Chcąc skorzystać z konsultacji z dentystą w wyżej wymienionym zakresie, pacjent ma możliwość wyboru dowolnego lekarza stomatologa lub placówki, udzielających na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia świadczeń na terenie całego kraju. Co ważne, nie jest wymagane skierowanie do stomatologa. Każdy z naszych trzech gabinetów przyjmuje także tych pacjentów, którzy decydują się na skorzystanie z usługi stomatologa w ramach NFZ, a pracujący w nich dentyści świadczą dla nich usługi na najwyższym poziomie.

Dentysta - prywatnie czy na NFZ?

To pytanie zadaje sobie wielu pacjentów chcących skorzystać z usług stomatologicznych. Odpowiedź na nie wcale nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać. Nie ulega wątpliwości, że bardzo często czynnikiem determinującym to, czy udamy się do dentysty prywatnie czy też na NFZ, jest aspekt finansowy. Sumaryczna cena zabiegów dentystycznych, zwłaszcza w przypadku bardzo zaniedbanych zębów bądź braków w uzębieniu, może być dość wysoka. Tymczasem Narodowy Fundusz Zdrowia pokrywa koszty leczenia zębów w placówkach, które podpisały stosowną umowę, w tym w naszej. Nie oznacza to absolutnie, że standard leczenia jest wówczas niższy. Dla wszystkich naszych pacjentów dostępne są nowoczesne gabinety, kompetentny personel i najwyższa jakość usług potwierdzona pozytywnymi opiniami osób, które nas odwiedzają.

Pacjentom zgłaszającym się do nas na leczenie w ramach NFZ przysługują między innymi usługi takie jak badanie lekarskie kontrolne, badanie stomatologiczne, leczenie próchnicy, usunięcie złogów nazębnych, leczenie zmian w obrębie na błonie śluzowej jamy ustnej, świadczenia z zakresu leczenia endodontycznego (kanałowego), usunięcie zęba oraz wybrane zabiegi chirurgiczne, ewentualne zdjęcia rentgenowskie wewnątrzustne czy - w razie potrzeby - znieczulenie miejscowe zapobiegające dolegliwościom bólowym.

Pomieszczenia naszego gabinetu są przestronne, komfortowe, a przede wszystkim odpowiednio wyposażone w nowoczesny sprzęt. Ponadto pacjentowi zgłaszającego ból udzielamy świadczeń w tym samym dniu, w którym się do nas zgłosi. Jeśli więc szukacie w Myślenicach stomatologa w ramach NFZ, nasz gabinet jest trafnym wyborem. Zapraszamy!

Poradnia Stomatologiczna
Large sp. z o. o.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00  oraz w soboty od 8.00 do 14.00

Rejestracja na wizytę jest możliwa telefonicznie, osobiście lub przez osoby trzecie a także za pomocą E - Rejestracji.

tel. 531 11 51 51, 12 274 43 02

ul. Sobieskiego 13D/3 32-400 Myślenice

Pacjenci, którzy oczekują na świadczenie mają prawo i możliwość zapisania się do "kolejki oczekujących na udzielenie świadczenia" dostępnej w naszej placówce, po uprzednim poinformowaniu personelu.