Promocja

Wybielanie zębów lampą Beyond (laserem, zimnym światłem) lub techniką nakładkową w cenie 600zł

NFZ
Dentysta Kraków

Stomatologia Estetyczna Stangel Sp. P.

Płać kartą
Klimatyzacja
Parking
A A A

Chirurgia stomatologiczna – Kraków

Do chirurgii stomatologicznej zalicza się cały szereg zabiegów w obszarze jamy ustnej m. in. ekstrakcję zębów, którą szczególnie często stosuje się przy usuwaniu ósemek, a także chirurgię przyzębia, czy najnowocześniejszy dział – implantologię.

Implanty są nowoczesną terapią uzupełniającą ubytki zębowe – przywracają one wygląd i funkcje naturalnych zębów. W porównaniu do tradycyjnych technik protetycznych nie wymagają szlifowania zdrowych zębów, a przy tym minimalizują zanik kości, zachowują adekwatny do wieku wygląd oraz dają większą pewność siebie, jednocześnie poprawiając komfort życia.

Implanty Biomet 3i zostały wykonane ze stopu tytanu o najwyższej czystości, który powszechnie najbardziej znany jest z tego, iż nie wywołuje w organizmie żadnych reakcji na ciało obce, ani odczynów alergicznych. Tytan traktowany jest przez organizm jak tkanka własna o czym świadczy fakt, że kość narasta bezpośrednio na implancie. Etap ten określany jest mianem osseointegracji. Po zakończeniu procesu gojenia, gdy implant odpowiednio mocno zakotwiczy się w kości, mocuje się na nim łącznik, który stanowi filar pod końcową pracę protetyczną. Koronę dopasowuje się adekwatnie do wyglądu sąsiednich zębów zarówno pod względem kształtu oraz ubarwienia.

Zalety implantów:

- estetyka naturalnego uzębienia,

- największa stabilność spośród wszystkich metod leczenia protetycznego (stabilność mostów i koron),

- uniknięcie bezpowrotnego zaniku kości , mającego miejsce po usunięciu zęba,

- imitacja naturalnego korzenia zęba,

- brak potrzeby szlifowania sąsiednich zębów,

- sprawność gryzienia jak w przypadku własnych zębów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty usług naszego gabinetu stomatologicznego, gdzie wykonujemy zabiegi chirurgii stomatologiczna takie jak wszczepianie implantów, chirurgia przyzębia czy też usuwanie ósemek. Nasz oddział znajduje się w Krakowie, na Al. Krasińskiego 30.


« wstecz
 

Proszę wybrać gabinet


Gabinet Stomatologiczny Stanmed

Leczenie prywatne oraz NFZ
ul. Chmieleniec 19/U1
30-348 Kraków
12 656 34 33
79 656 34 33

Gabinet Stomatologiczny Stanmed 2

Leczenie prywatne oraz NFZ
Sobieskiego 13d/3
32-400 Myślenice
531 11 51 51
12 274 43 02