Promocja

Wybielanie zębów lampą Beyond (laserem, zimnym światłem) lub techniką nakładkową w cenie 600zł

NFZ
Dentysta Kraków

Stomatologia Estetyczna Stangel Sp. P.

Płać kartą
Klimatyzacja
Parking
A A A

Aktualne promocje:

  • Wybielanie zębów lampą Beyond (laserem, zimnym światłem) lub techniką nakładkową w cenie 600zł
  • Bezpłatne badanie zębów i jamy ustnej (konsultacja lekarza implantologa) przy podjęciu leczenia
  • Piaskowanie zębów razem ze skalingiem ultradźwiękowym 150 zł
  • Implanty stomatologiczne w cenach
    • (Autoryzowana klinika firmy biomet3i - USA) 1) 2640zł umieszczenie wszczepu 2) 2040zł odbudowa protetyczna z koroną porcelanową włącznie = 4680zł koszt całkowity (konsultacja z implantologiem + diagnostyka przedimplantacyjna w tym tomografia komputerowa i lub rtg + wszczep + odbudowa protetyczna) MOŻLIWE RATY!!!
    • (Autoryzowana klinika firmy SGS-Swiss) 1) 2260zł umieszczenie wszczepu 2) 1190zł odbudowa protetyczna z koroną porcelanową włącznie = 3450zł koszt całkowity (konsultacja z implantologiem + diagnostyka przedimplantacyjna w tym tomografia komputerowa i lub rtg + wszczep + odbudowa protetyczna) MOŻLIWE RATY!!!

 

Implanty zębowe Kraków

Klinika Stomatologiczna Gamadent Kraków zajmuje się również implantami zębów. Jest to najbardziej naturalna, a zarazem najnowocześniejsza metoda uzupełniania braków w uzębieniu. Nasza krakowska placówka oferuje implanty zębowe wysokiej jakości, zapewniające komfort użytkowania. Metoda ta zastępuje naturalne zęby, a wykonany ze stopu tytanu korzeń pełni rolę podstawy do odbudowy utraconego zęba. Decydując się na wszczepienie implantów zębów, możemy zastąpić wszystkie brakujące zęby. Implanty mogą również tworzyć podparcie dla mostów lub stabilizować protezy całkowite. Zapraszamy do Gamadent Kraków – u nas znajdziecie Państwo implanty zębów w korzystnej cenie.

Korony porcelanowe Kraków

Oprócz implantów stomatologicznych krakowska Klinika Gamadent zajmuje się również koronami. Naszym Pacjentom proponujemy szczególnie protetykę stomatologiczną polegającą na użyciu uzupełnień stałych, do których należą między innymi korony. Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest całkowicie bezbolesny, a stosuje się go w przypadku uszkodzenia zęba na tyle dużego, że niemożliwa jest odbudowa materiałem kompozytowym. Jeśli ząb trzeba usunąć, proponujemy natychmiastowe wszczepiane implantu w Gamadent. Kraków implanty. Ceny w naszej Klinice są bardzo korzystne.

Implanty Kraków – ceny

Utrata zęba może dotknąć każdego - często najlepszym wyjściem w takim przypadku jest implant zęba. W Krakowie, w Klinice Stomatologicznej Gamadent zdajemy sobie sprawę, że usługi dentystyczne, protetyczne i ortodontyczne, nie należą do tanich. Dokładamy jednak wszelkich starań, by cena zawsze była atrakcyjna. Szczegółowo konsultujemy wszystkie zabiegi, a indywidualne podejście do każdego z naszych Pacjentów, to jedna z najważniejszych kwestii. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem – implanty zębów w krakowskiej klinice Gamadent to dobry, atrakcyjny cenowo wybór.

Stomatologia, ortodoncja, implanty Kraków – zapraszamy

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Znajdą Państwo na niej wiele niezbędnych informacji, w tym ceny zabiegów – również wszczepienia implantów zębów w naszej krakowskiej Klinice. Jest ona zlokalizowana w centrum miasta – przy al. Krasińskiego 30, tuż obok Kina Kijów – dzięki położonym w pobliżu przystankom autobusowym i tramwajowym łatwo do nas dotrzeć. Dla zmotoryzowanych Pacjentów posiadamy bezpłatny parking strzeżony, dzięki czemu nie muszą się Państwo bać o swój pojazd podczas kiedy nasi stomatolodzy będą dbali o Wasz nowy piękny i zdrowy uśmiech.

 

Proszę wybrać gabinet


Gabinet Stomatologiczny Stanmed

Leczenie prywatne oraz NFZ
ul. Chmieleniec 19/U1
30-348 Kraków
12 656 34 33
79 656 34 33

Gabinet Stomatologiczny Stanmed 2

Leczenie prywatne oraz NFZ
Sobieskiego 13d/3
32-400 Myślenice
531 11 51 51
12 274 43 02