Promocja

Wybielanie zębów lampą Beyond (laserem, zimnym światłem) lub techniką nakładkową w cenie 600zł

NFZ
Dentysta Kraków

Stomatologia Estetyczna Stangel Sp. P.

Płać kartą
Klimatyzacja
Parking
A A A

Stomatologia estetyczna Kraków

Stomatologia estetyczna oferowana w naszym gabinecie to jedna z najnowszych dziedzin stomatologii. Jest to specjalistyczny dział łączący w sobie różne metody leczenia i obejmuje grupę zabiegów dentystycznych, których celem jest poprawienie wyglądu zębów. Stomatologia estetyczna umożliwia skorygowanie ustawienia, rekonstrukcję, wybielenie i piaskowanie zębów a także wymianę nieestetycznych wypełnień lub uzupełnienie braków uzębienia za pomocą implantów. Stomatologia estetyczna w Krakowie oferowana jest przez wiele gabinetów, Gamadent jest jednak gwarancją sukcesu potwierdzoną zadowoleniem naszych Pacjentów od wielu lat.

Stomatologia estetyczna - Kraków - cennik

Wykonujemy różnorodne zabiegi stomatologii estetycznej, których cennik możecie Państwo znaleźć w osobnej zakładce. Cena zależna jest od rodzaju usługi. Wybielanie zębów wykonać można na dwa sposoby, w gabinecie dentystycznym lub w domu za pomocą zestawu wydanego przez stomatologa. W naszym krakowskim gabinecie wykonujemy też piaskowanie zębów czyli usunięcie osadów i przebarwień. Innym, proponowanym przez nas zabiegiem, jest ortodoncja lecząca wady zgryzu, problemy z niewłaściwym układem, liczbą czy kształtem zębów. Przeprowadzamy również zabieg stałego uzupełnienia braków w uzębieniu dzięki koronom ceramicznym, który daje nadzwyczaj naturalny efekt. Wstawienie licówek pozwala z kolei na zmianę ustawienia, kształtu czy koloru zębów przy bardzo niewielkiej ingerencji stomatologicznej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z cennikiem pełnego zakresu usług stomatologii estetycznej naszego krakowskiego gabinetu.


« wstecz
 

Proszę wybrać gabinet


Gabinet Stomatologiczny Stanmed

Leczenie prywatne oraz NFZ
ul. Chmieleniec 19/U1
30-348 Kraków
12 656 34 33
79 656 34 33

Gabinet Stomatologiczny Stanmed 2

Leczenie prywatne oraz NFZ
Sobieskiego 13d/3
32-400 Myślenice
531 11 51 51
12 274 43 02